» Nasze multimedia

NASZE MULTIMEDIA

NAUKA PROGRAMOWANIA PRZEZ ZABAWĘ

Zajęcia z Bee-Botem rozwijają umiejętności komunikacyjne

Dzięki ćwiczeniom z Bee-Botem dzieci uczą się określania kierunków i ustalania położenia. Poprzez zadania przeprowadzane w parach mogą praktykować wydawanie i wykonywanie poleceń odnośnie przemieszczania się robota. Ćwiczenie to pozwoli dzieciom zrozumieć, jak ważna jest klarowność wysyłanych i otrzymywanych komunikatów. Jeśli chcą, by robot znalazł się w konkretnym miejscu, muszą wytłumaczyć koledze, jak robot ma do niego trafić, posługując się nazwami kierunków. I analogicznie w drugą stronę – w trakcie ćwiczeń uczą się zadawać pytania, mające na celu uzyskanie dokładniejszych instrukcji, jak dojechać do danego miejsca.

EDUKACYJNY ROBOT PHOTON

INTERDYSCYPLINARNA NAUKA PROGRAMOWANIA
Edukacyjny Robot Photon jest innowacyjną pomocą edukacyjną, która wspiera naukę kodowania i programowania na każdym etapie edukacyjnym i realizuje założenia podstawy programowej.

Magiczny Box
Magiczny Box- to innowacja na rynku edukacyjnym, która wspiera wszechstronny rozwój dziecka. Za sprawą połączenia systemu czujników z projektorem i komputerem oraz obsłudze za pomocą ruchu, Magiczny Box otwiera przed nauczycielem niezwykle obszerne możliwości zastosowania.