» Monitoring

Widzimy więcej – monitoring w przedszkolu

Dbając o najwyższy poziom naszych usług, zamontowaliśmy w naszym przedszkolu monitoring. Dzięki temu możemy oferować Wam nagrania oraz rozwiewać wszelkie wątpliwości, które was trapią.

Dlaczego zdecydowaliśmy się na kamery?

Uważamy, że posiadające monitoring stajemy się wysoce wiarygodni w swojej pracy. Nie każda placówka decyduje się na kamery, lecz nam zależy na bezpieczeństwie dzieci i zaufaniu rodziców. Jesteśmy nastawieni na współpracę z rodzicami oraz właściwe wychowywanie maluchów. Każdy rodzic oddający swoje dziecko do placówki chce wierzyć, że jego pociecha jest bezpieczna i otoczona właściwą opieką.

Jak to działa?

• Zaufanie i przejrzystość – rodzice oddają nam swoje serca – czyli dzieci. Chcemy, abyście mieli pełne zaufanie do naszej placówki. Kamery to dowód, że jesteśmy uczciwi i troszczymy się o Wasze pociechy.
  • Współpraca z Wami – monitoring to nie tylko nasza sprawa. To Wasza sprawa! Możecie śledzić, jak Wasze maluszki bawią się, uczą, a czasem… robią psikusy! To jak magiczne okno do świata Waszych dzieci.
  • Kamery w każdym kącie – nasze kamery są wszędzie – w salach, na korytarzach, w ogrodzie. Nie ma ukrytych zakamarków!
  • Dostęp tylko dla Was – oczywiście, nie każdy może zaglądać do naszego przedszkola. Dostęp do nagrań mają tylko Rodzice i nasz zespół.

Co to daje Wam i Waszym maluchom?

• Spokój ducha – wasze pociechy są pod naszą czujną opieką, a kamery pilnują, by każdy uśmiech, każdy krok i każde małe odkrycie było zarejestrowane.
  • Wspólna przygoda – razem z nami możecie śledzić, jak Wasze dzieci odkrywają świat. To jak oglądanie najlepszego filmu – z udziałem Waszych maluszków!