» Język angielski

PERFECTcyjny język angielski dla najmłodszych

Znajomość języków obcych, a przede wszystkim angielskiego to ważna umiejętność, która daje niemal nieograniczone możliwości. Ale jak zaangażować żywiołowego przedszkolaka w naukę? Kluczem do sukcesu jest oczywiście zabawa. Doskonale wiemy, jak połączyć różne metody nauki oraz atrakcyjne zabawy, aby skutecznie przekazywać wiedzę najmłodszym.

Dlaczego warto uczyć angielskiego od najmłodszych lat?

Język angielski to totalne przeciwieństwo angielskiej pogody. Jego poznawanie i odkrywanie to fascynującą przygodą, która pomoże Twojemu dziecku zrobić krok ku lepszej przyszłości.

Przygoda na wyciągnięcie ręki

Od fascynujących opowieści po kolorowe animacje, gry i wiele więcej – język polski to brama do niekończących się historii, które czekają, by zostać odkrytymi i przeżytymi. To jak magiczna mapa, gdzie każdy znak prowadzi do nowej przygody.

Więcej niż tylko lekcja

Język angielski to nie tylko słowa – to narzędzie, które rozwija umysł. To jak magiczna różdżka, która pomaga dzieciom myśleć kreatywnie i rozwiązywać zagadki.

Jak podchodzimy do zajęć z Waszymi milusińskimi?

Nasze zajęcia to jak kolorowy świat, gdzie każde polskie słowo to kawałek mozaiki, a nauczyciel to artysta, który pomaga stworzyć z nich piękny obraz. Rozumiemy, że każde dziecko jest inne i potrzebuje indywidualnego podejścia. Dlatego dostosowujemy nasze zajęcia tak, aby każde dziecko mogło odkryć swoje polskie supermoce.

Co obejmuje program zajęć? – angielskie lifehacki

• It’s a kind of magic – piosenki i rymowanki to nasze magiczne formuły, które sprawiają, że nauka staje się radosnym tańcem słów i melodii. Dzieci uczą się w grupie, gdzie każdy gest to nowa fraza, a każda piosenka to kolejny krok w nauce języka.
  • Codzienność w roli głównej – nauka poprzez zabawę to nasz sposób na edukację. Każda sytuacja to jak scena z życia, a dzieci to aktorzy, którzy poznają świat przez angielski. To jak tworzenie własnego filmu, gdzie każda scena to nowa lekcja.
  • Zabawy edukacyjne – nasze lekcje to klucz do świata, w którym angielski to towarzysz podróży przez opowieści i przygody. To jak eksploracja nowej planety, gdzie każdy krok to fascynujące odkrycie.

Co czeka Twoje dziecko?

• Radość z nauki – nauka poprzez zabawę, gry, piosenki i angażujące aktywności sprawiają, że dzieci z radością uczestniczą w lekcjach i nie czują ciężaru nauki.
  • Kreatywne wyrażanie siebie – angielski staje się narzędziem do malowania myśli i uczuć, a dzieci odkrywają przyjemność z tworzenia w nowym języku.
  • Budowanie pewności siebie – program skupiony na komunikacji – dzieci naturalnie zaprzyjaźniają się z angielskim, przełamując bariery językowe.
  • Pozytywne wsparcie – motywujemy i nagradzamy każdy krok naprzód, budując językową pewność siebie u każdego dziecka.
  • Efekty, które inspirują – płynna komunikacja – dzieci swobodnie rozmawiają po angielsku, bez obaw i nieśmiałości.
  • Kreatywne myślenie – angielski staje się narzędziem do wyrażania pomysłów i rozwijania wyobraźni.
  • Otwartość na świat – angielski otwiera drzwi do nowych możliwości i przyjaźni.