» Edukacja Mobilna

EXTRAmalnie przyspieszony postęp – Edukacja Mobilna

W dzisiejszym dynamicznym świecie edukacja działa jak magiczny portal przenoszący nas w przyszłość. To jak podróż statkiem kosmicznym SpaceX, w kierunku nieograniczonej przestrzeni kosmicznej, gdzie wprowadzamy dzieci w fascynujący świat programowania i robotyki.

Umiejętności przyszłości

• Kreatywna ekspresja – to nie bierne oglądanie, czy słuchanie bajek, a poznawanie świata i nauka poprzez aktywne i kreatywne uczestnictwo w zabawie.
  • Nowe umiejętności – świat skrywa przed dziećmi wiele tajemnic, które są tylko na wyciągnięcie ręki.
  • Interaktywna zabawa i nauka – interaktywne zabawy to przede wszystkim takie, które w pełni angażują najmłodszych oraz stymulując ich rozwój i zmuszając ich do kontaktu, oraz współpracy

Na czym polega nasza edukacja mobilna?

Stosujemy sztukę opowiadania. Tworzymy magiczne historie, które prowadzą dzieci przez świat nowoczesnej i interaktywnej zabawy. Każde zadanie to nowy krok w pasjonującej podróży, gdzie każde dziecko staje się małym programistą swojej przyszłości.

Z czego składają się nasze zajęcia?

Kolega Photon – zabawa z prędkością światła

Edukacyjny Robot Photon jest innowacyjną pomocą edukacyjną, która wspiera naukę kodowania i programowania na każdym etapie edukacyjnym i realizuje założenia podstawy programowej.

Bee-Boty Roboty

Dzięki ćwiczeniom z Bee-Botem dzieci uczą się określania kierunków i ustalania położenia. Poprzez zadania przeprowadzane w parach mogą praktykować wydawanie i wykonywanie poleceń odnośnie przemieszczania się robota. Ćwiczenie to pozwoli dzieciom zrozumieć, jak ważna jest klarowność wysyłanych i otrzymywanych komunikatów. Jeśli chcą, by robot znalazł się w konkretnym miejscu, muszą wytłumaczyć koledze, jak robot ma do niego trafić, posługując się nazwami kierunków. I analogicznie w drugą stronę – w trakcie ćwiczeń uczą się zadawać pytania, mające na celu uzyskanie dokładniejszych instrukcji, jak dojechać do danego miejsca.

Magiczny BOX

Magiczny Box- to innowacja na rynku edukacyjnym, która wspiera wszechstronny rozwój dziecka. Za sprawą połączenia systemu czujników z projektorem i komputerem oraz obsłudze za pomocą ruchu, Magiczny Box otwiera przed nauczycielem niezwykle obszerne możliwości zastosowania.

Co czeka na Waszych małych odkrywców?

• Tajemnicza przygoda – połączenie zabawy z nauką otwiera przed przedszkolakami magiczną skrzynię możliwości, z której mogą korzystać przez całe życie.
  • Rozwój – wasze dziecko staje się małym odkrywcą, gotowym na zdobywanie nowych, fascynujących umiejętności.
  • Niepowtarzalna podróż – która inspiruje dzieciaki się do odkrywania nieograniczonych możliwości.
Edukacja Mobilna_Dobre Przedszkole_Toruń